העץ והמים

העץ

קסמו וייחודו הגדול של ההאט-טאב הינו בחומרים ממנו הוא בנוי – עץ ארז אדום או טיק בורמזי.

עץ הטיק הוא עץ יחסית קשה אך נעים מאוד למגע, עץ מאוד שומני ועם ריח דומה לתה יפני.

עץ הארז הוא רך ונעים למגע ובעל ריכוז גבוה במיוחד של שמנים אתריים, המקנה לו תכונות רפואיות של שיכוך כאבים, הורדת חום, הרגעת גוף ונפש – ובנוסף ריח נפלא לאורך שנים. תכונתו העיקרית של עץ הארז היא יכולתו להפריש למים את ניחוחו ושמניו הארומטיים ולהפוך את חווית הרחצה לחוויה מושלמת, בריאה וריחנית. בזמן הטבילה, חודר השמן אל עורו של המתרחץ, מטפח אותו, מרגיע ומרפא.

הארז הוא עץ אסתטי במיוחד, בעל גוון אדמדם וטקסטורה רכה, העמיד במיוחד לתנאי אקלים קשים ומים. בדומה ליין משובח שסופג ריח, טעם וארומה מחבית העץ – כך גם מי ההאט-טאב סופגים את איכויות העץ הריחני ותורמים לחוויה מלאה ומושלמת.

המים

הגיוני ביותר לאדם המחפש את הטבילה הטבעית באמבט עץ, לחפש גם אחר אפשרויות של איכות מים טבעיים נקיים ונעימים ככל האפשר.

איכות וחוויית הרחצה תלויות בראש ובראשונה באיכות המים, המושפעת באופן ישיר מהחומרים שאיתם באים המים במגע. לטבילה במי ההאט-טאב איכות מרפאה, מרגיעה ומפנקת.

הודות למערכות חיטוי טבעיות מתקדמות, מערכת ירוקה – ללא שימוש בכימיקלים, חסכונית במים וחשמל שאנו משתמשים בהם – המים מחוטאים, צלולים ומריחים נפלא.

מערכת חימום טיהור וסינון המים שאנו מתקינים בהאט טאב, הינה המערכת המתקדמת והידידותית ביותר המצויה כיום בשוק. ובזכותה ההוט טאב נשמר לאורך שנים.

מערכת טיהור המים משלבת אלמנטים, המחליפים את השימוש בכימיקלים תוקפניים, ומשאירים את המים צלולים, נקיים ובריאים לאורך זמן:

אוזונטור

הריח המתקתק והטהור שאנו מריחים בעת סערת ברקים, מקורו בגז האוזון המופק  מהחמצן שבאוויר כתוצאה מפגיעת הברק. אוזון (O3) הוא המחמצן החזק בטבע, הוא "תוקף" כל חומר זר ומפרק אותו למבנה המולקולרי שלו. האוזונטור מטהר את המים בהוט טאב ע"י החדרת גז האוזון אל המים.

מיינן

מערכת שפותחה ע"י NASA, המטהרת את המים ע"י החדרת יונים של כסף ונחושת. היונים של הכסף והנחושת מדכאים בקטריות וזיהומים.

מנורת UV

קרינה אולטרה סגולה הקוטלת בקטריות.

השילוב בין עץ הארז והמים הטהורים, מספק חוויה מפנקת, מחדשת ומבריאה אשר תורמת לנו באיכות חיים, רגיעה וסיפוק.